Система е-додатків в Україні дозволить школярам навчатися без електрики

Система е-додатків в Україні дозволить школярам навчатися без електрики

В Україні запроваджено систему електронних сервісів, що дозволяють продовжувати навчання в умовах відключення електропостачання. Про це в ефірі телемарафону сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи запитання щодо впливу відключень від електрики на освітній процес, повідомляє osvita.ua.

«Найголовніше – це бажання навчатися, і завжди можна надолужити пропущену тему. І саме цим намагаються оперувати наші освітяни.

Окрім цього, ми запровадили електронні додатки, які дозволяють навіть в умовах відключення світла, в режимі відсутності інтернету працювати з електронними ресурсами. Наприклад, Електронна бібліотека, яка на порталі Інституту модернізації змісту освіти містить 1335 підручників всіх назв з 1 по 11 клас», – зазначив міністр.

Окрім того, за його словами, інші компанії також надають доступ до своїх ресурсів.

«Видавництво “Ранок” учням і педагогам надало відкритий доступ до електронних підручників для 1 і 5 класу з усіх предметів, компанія EdPro відкрила до 31 грудня безоплатний доступ до електронних підручників. На нашій платформі Всеукраїнська школа онлайн сьогодні розташовано 2 500 навчальних курсів і до кінця року буде завантажено ще 1 000.  Ми запровадили єдиний гейміфікований застосунок “Вивчаю – не чекаю”, який дозволяє навіть в умовах відсутності Інтернету учням 1-4 класів опановувати освітній контент», – наголосив Шкарлет.