Передвиборчі клопоти, сміх та сльози – останній день зими в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

З турботою про вибори

Вибори в Кам’янському забезпечено всім необхідним – обладнанням, увагою влади та громадськості, – запевнила містян Тетяна Завгородня, заступник міського голови. «Все одно оберемо президента, – поділилась досвідом посадовець. – Будемо всі працювати, щоб це пройшло спокійно, без ускладнень».

Міська влада організувала забезпечення виборчого процесу приміщеннями, обладнанням. З матеріально-технічним забезпеченням допомогли підприємства: ДМК, наприклад, взявся допомогти обладнати 41 виборчу дільницю (в Кам’янському по виборчому округу 30 всього 97 виборчих дільниць), ДніпроАзот – 6 дільниць, Міськводоканал – 4 дільниці.

На території нашого міста розташовані 2 виборчі округи: 30 – більша частина Заводського, Південний та Дніпровський райони і 40 – частина Заводського району в південно-західному напрямку (в бік Криничанського району).

В місті налічується 183753 виборця. Списки уточнюються, скоро виборці отримають персональні запрошення з усією необхідною інформацією про вибори – куди і коли прийти перевірити себе у реєстрі виборців та потім проголосувати.

Кількість членів окружної виборчої комісії – 37, з них 11 – не мешканці Кам’янського, і на засідання не їздять, підкреслила Т. Завгородня. А в комісії треба не тільки засідати, а й працювати. Скоро почнуть надходити подання від довірених осіб кандидатів на членів дільничних комісій, а кандидатів у нас – як ніколи раніше…

Міське самоврядування координує зусилля з поліцією, щоб забезпечити законність та порядок виборчого процесу. Тільки-но вчора Тетяна Жоржівна обговорювала хід передвиборчої агітації з заступником начальника поліції Андрієм Пінчуком. «Це не політична боротьба, – прокоментувала заступник міського голови епізод з нападом на агітаційний намет одного з кандидатів, – Тим більше в нашому місті, де всі свої».

Керуюча справами міськвиконкому висловила сподівання, що агітаційну літературу у нас чіплятимуть лише на стендах в затверджених владою місцях, бо плакати на деревах та парканах не личать кандидатам.

Поки сміємось – ми не здаємось!

«Поки сміємось – ми не здаємось!» – так співали актори в опері «Як в далеку давнину», що відкривала музичний фестиваль «Чарівний світ музики» в музичному коледжі Кам’янського.

«Як у далеку давнину» – комічна опера дніпропетровського композитора Валентини Мартинюк на слова викладачок коледжу Ганни Хананаєвої та Наталії Котанжі. Ролі виконують викладачі та студенти музичного коледжу.

Опера розповідає про вічні речі: кохання, брак грошей, підступ та заздрість, чари та похмілля. Хоч дія відбувається в часи ще живих козаків, почуття персонажів цілком зрозумілі та актуальні, судячи з реакції глядачів у переповненій залі коледжу.

Обрубаний наркотрафік

Сьогодні правоохоронні органи розповіли про те, як вчора в Кам’янському спецпідрозділи затримували підозрюваних у причетності до організованого нелегального збуту наркотиків. Затримали 14 людей, провели 30 обшуків. Про масштаби діяльності групи повідомив у соцмережі Віталій Глуховеря, очільник поліції в Дніпропетровській області: він оцінив місячний дохід учасників схеми в півтора мільйони гривень.